W dniu 21 maja, podczas czwartkowego spotkania Klubu Seniora, Seniorów odwiedziły dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2, które przygotowały przedstawienie pt. „Brzydkie kaczątko”. Spotkanie odbyło się z okazji Dnia Matki i dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń oraz radości. Dzieci zaprezentowały również dwie piękne piosenki dedykowane mamom, a każdej mamie - Seniorce wręczyły własnoręcznie przygotowaną laurkę. Podziękowania za piękny występ i wspólnie spędzony czas, Seniorzy złożyli na ręce Pani Dyrektor Przedszkola, zaś dzieci otrzymały słodkie upominki.
Dzień Matki w Dziennym Domu „Senior+”



