W dniu 14.05.2026 r. Seniorów Dziennego Domu „Senior+” odwiedziła grupa artystów ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Bartoszycach z przedstawieniem spektaklu pt. „W samolocie”. Seniorzy gorącymi brawami i słodkimi upominkami podziękowali za piękne i wesołe widowisko.