A A+ A++ Wysoki kontrast

STOP COVID-19

Pliki do pobrania

O projekcie

Realizacja działań


Komunikat 1: Zaproszenie do składania ofert na st anowisko koordynatora projektu.

Komunikat 2: Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zamówienia dotyczącego zakupu i dostawy środków ochrony osobistej.

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY NA ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ.

Komunikat 3: Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zamówienia dotyczącego zakupu i dostawy środków oraz płynów do dezynfekcji niezbędnych w zakresie przeciwdziałania i ograniczania skutków pandemii COVID-19."

Komunikat 4: Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zamówienia dotyczącego zakupu i dostawy środków oraz materiałów do przeciwdziałania i ograniczania skutków COVID-19, a także sprzętu o charakterze bakteribójczym i dezynfekcyjnym."

Komunikat 5: Zaproszenie do składania ofert cenowych na wykonanie zamówienia dotyczącego zakupu i dostawy pojemników i reklamówek jednorazowych.

Komunikat 6: Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zamówienia dotyczącego zakupu i dostawy sprzętu o charakterze baetriobójczym i dezynfekcyjnym.

Komunikat 7: Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zamówienia dotyczącego zakupu i dostawy środków do przeciwdziałania i ograniczania skutków COVID-19, a także sprzętu o charakterze bakteribójczym i dezynfekcyjnym.

Komunikat 8: Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zamówienia dotyczącego zakupu i dostawy materiałów biurowych.

×